En iyi video edit programlar android. En Iyi Android Uygulamalar 2019-08-02

En iyi video edit programlar android Rating: 5,6/10 1687 reviews

En iyi ücretsiz Video Programları

en iyi video edit programlar android

Ayrıca Adobe Premiere için yazılmış eklenti paketleri Jahshaka altında da çalışıyor. Bu efektler ile örneğin videonuzu zaman zaman yavaşlatabilir, dağılarak yok edip yeni bir sahneye geçebilir veya sesi azaltarak videonun sonunu vurgulayabilirsiniz. Alternatif olarak geçiş efektleri eklemek istiyor da olabilirsiniz. Eğer profesyonel bir şekilde bu işi yapmıyorsanız satın almanızın çok da gerekli olmadığını söyleyebiliriz. Fakat profesyonel bir kurgu için Windows veya Mac destekli bilgisayarları kullanmanızı tavsiye ederiz. Sony Vegas Sony tarafından üretilen Sony Vegas kurgu-montaj programları, medya sektöründe kullanılan profesyonel programlardan bir tanesidir.

Next

Ücretli En İyi APK Uygulamalar Full İndir

en iyi video edit programlar android

Bireysel olarak bu işi yapmak isteyen veya bu işe yeni başlamış olanlar özellikle video kaydederken veya hazırlarken hangi programları kullanacağını, ses dosyalarını nasıl düzenleyeceğini hatta resim ve görselleri nasıl hazırlayacağını oldukça merak ediyor. En sevdiğim tabi ki movie maker, burada yazan en basit ve özellikleri az olan program olarak görüne bilir. Arayüz Resimleri: 3 Sony Vegas Pro Şüphesiz en çok kullanılan video düzenleme programı. Hemen hemen hepsinde indirme ve kurulumun oldukça basit olduğunu söyleyebiliriz. Avid Media Composer için belirlenen fiyatlar 49£ ile 1. YouTube Capture: Hızlı ve basit videoları akıllı telefon veya tablet üzerinden kurgulamak için kullanabileceğiniz bir başka program, YouTube Capture.

Next

En İyi Kurgu (Montaj) Programları

en iyi video edit programlar android

Video Codec Paketi K-Lite Codec Pack Videolarınızı izlerken, render alırken, düzenlerken mutlaka ihtiyaç duyacağınız bu codec paketini yüklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Fakat sahip olduğu özelliklerin çok büyük bir bölümü ücretsiz versiyonda veriliyor ve işinizi fazlasıyla görüyor. Apple imzalı bu ürün birçok sinema filminin de kurgu-montaj ihtiyacını karşılamıştır. We share detailed information about Youtube, photoshop and installation programs. ReelDirector: Basit fakat kullanışlı bir uygulama olan ReelDirector, mobil olarak montaj yaparken kullanabileceğiniz programlardan biri. Uygulama reklamları içermektedir ancak nadirdir ve müdahaleci olmayan türdür.

Next

En İyi Video Düzenleme Programları 2017

en iyi video edit programlar android

Programın tek eksi yönü, yeni kullanıcılar için oldukça karmaşık olması. Dolayısı ile 16:9 bir ekranda sağda ve solda gereksiz siyalıklar oluşmakla birlikte görüntü sağdan ve soldan basık görünüyor, aynı zamanda aşağı ve yukarı doğru uzatılıyor. Pek çoğunuzun hatırlayabileceği gibi eskiden dev fotoğraf albümlerimiz vardı, şimdi ise binlerce fotoğraf ve videoyu fiziksel yer kaplamadan dijital dünyada saklayabiliyoruz. App Store: VideoGrade VideoGrade gelişmiş bir renklendirme programı. Ama video edit programı kullananların çoğu sony vegastan vazgeçmiyor. Ayrıca buradaki bütün video düzenleme edit programları, youtuberların kullandığı programlardır.

Next

En İyi 5 Android Video Düzenleme Programı

en iyi video edit programlar android

Windows sürümünü aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzünden dolayı VideoShow programını kullanmak oldukça kolay. Üstelik artık video çekmek için, kameraların o içinden çıkılmaz karmaşıklığıyla uğraşmamıza da gerek yok. Hatta video kliplerinizin arka planlarına ses eklemek istiyorsunuz. Ayrıca videolarınıza arka plan rengi ekleme veya değiştirme seçeneği de bulunuyor. Ücretsiz Ses Kayıt ve Düzenleme Programı Audacity Basit, kullanışlı ve ücretsiz olan Audacity ile tüm ses işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Videonun istediğiniz bölümlerini kesmenize ve video üzerinde tercih ettiğiniz kısımlara sesinizi kaydedip eklemenize yardımcı oluyor.

Next

Windows İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

en iyi video edit programlar android

Bu listede yer alan programlar ise dizi, sinema, tanıtım filmi ve haber gibi daha profesyonel işlerde kullanılmaktadır. Sony markasının geliştirmiş olduğu Vegas Pro, güncellemeler ile şu an en iyi halini almıştır. Bu programı kullanarak mükemmel yeşil ekranlı videolar oluşturabilirsiniz. Video filtreleri, geçiş efektleri ve ekolayzer kütüphanesi ile geniş yelpazede editlemelere olanak sağlar. Lightworks En profesyonel kalitede araçlar koyarak ön plana çıkan isim Lightworks en iyi ücretsiz video düzenleme programıdır. Bu, videolarınızı eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır.

Next

En İyi Kurgu (Montaj) Programları

en iyi video edit programlar android

Düzenleme işleminin yapılması için profesyonel olarak kullanılan bu program da aynı şekilde filmlerin yapımında kullanılmaktadır. Gerekli Depolama: Edius kurulum dosyaları sürümden sürüme değişir. Ayrıca Instagram için 1:1 kare videolar hazırlayabilir, YouTube için 16:9 dikdörtgen videolar hazırlayabilir, videoyu baştan sona değil de sondan başa doğru izlenecek şekilde ayarlayabilir, geçiş efektleri verebilir, slow motion denilen ağır çekim yavaşlatılmış videolar oluşturabilir ve video üzerine yazılar ekleyerek videoyu her şekilde güzelleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile videolarınızda renk ayarı, kesme, müzik ekleme gibi işlemler yapabilirsiniz. Camscanner Hayatı kolaylaştıran uygulamalardan biri.

Next

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

en iyi video edit programlar android

Aralarından istediğinizi seçip ücretsiz ve kolay bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebiliriz. Bugün sizlere video düzenleme programları hakkında bilgiler vereceğiz. Yok yine ben illa ücretsiz kullanacağım diyorsan movie maker indir kur 15 gün kullan sonra kaldır. Render süresi diğer programlara kıyasla daha hızlıdır. Birçok efekt ekleyin ve her şeyi önizleme penceresinde nasıl göründüğünü kontrol edin. Bilgisayar için piyasada çok sayıda video düzenleyici bulunduğu gibi, Android telefonlar için de bir sürü ücretsiz video düzenleme programı bulunuyor. Bu araçların yardımıyla, bilgisayar kullanmaya gerek kalmadan harika videolar oluşturabilirsiniz.

Next

En İyi 5 Android Video Düzenleme Programı

en iyi video edit programlar android

Website: Lisans: Blackmagic Design Download: - Ücretsiz video edit programları arasından birini seçmeniz durumunda, dönem içinde ödeme yapmanıza ya da lisans almanıza da gerek olmayacak. Mobil Kurgu Montaj Programları Günümüzdeki teknolojinin bir hayli ilerlemesi, akıllı telefonlarda ve tabletlerde de kurgu yapmayı mümkün kılmaktadır. Birçok format ve kalitede render almanıza da olanak sağlayan program ile oldukça başarılı videolar hazırlayabilirsiniz. Website: License: Proprietary Download: 7- HitFilm Express Dünyada en çok kullanılan video düzenleme programı olma özelliğini taşıyan Hitfilm Express ücretsiz bir programdır. Bu özelliklerinden dolayı en iyi iPhone video düzenleme uygulaması olarak kabul görüyor. Hatta yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır.

Next